ZEPTER KIELCE

  ZEPTER HOME ART
  OFERTA PRACY

„My nie sprzedajemy rzeczy, my oferujemy rozwiązania problemów, spełniamy oczekiwania, nadzieje, marzenia, życzenia, dajemy pozytywne emocje, uczucie satysfakcji.

Mamy tu do czynienia z emocjami i jednocześnie z tym, że jest to najbardziej wymagająca oraz najbardziej kreatywna i najpiękniejsza praca.”

Philip Zepter

Zepter International Poland Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijajaca się międzynarodowa firma, producent najwyższej jakości naczyń kuchennych, sprzętu gospodarstwa domowego, urzadzeń medycznych, kosmetyków i artykułów luksusowych, poszukuje osób na stanowisko:

DORADCA ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Praca w firmie Zepter to:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o światowym zasięgu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjny System Wynagrodzeń, gwarantujący satysfakcję finansową
  • Szansa na rozwoj kariery zawodowej
  • pakiet szkoleń refundowanych przez Zepter International i stałe wsparcie trenerów
  • Praca z produktami najwyższej jakości
Szukasz stałej pracy? Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe?
Potrzebujesz dodatkowego źrodła dochodów?
Pomyśl o nowych możliwościach i skontaktuj się z nami!

ZEPTER OTWIERA DRZWI DO TWOJEJ KARIERY

OBOWIĄZKI:
  • Organizacja i przeprowadzanie prezentacji
  • Prowadzenie rozmów handlowych
  • Sprzedaż produktów
  • Obsługa klienta
OCZEKIWANIA:
  • Komunikatywność
  • Zaangażowanie
  • Nastawienie na rozwój i sukces
  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - mile widziane
Zepter to nie tylko produkty, to rozwiązania gwarantujące nową i zdrową przyszłość

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres: k.tolik@zepter.pl

  Jesteś 78224 odwiedzający! ZEPTER - HOME ART - KIELCE

=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=
HOME ART